NEWS

OBRAZEM: Slávisté pracují ve Španělsku na nabírání kondice

Prvním bodem zimní přípravy fotbalistů Slavie je soustředění ve španělské Marbelle, kde úřadující český mistr a zároveň lídr letošní sezony zůstane až do 16. ledna.

Kopic se Součkem v ideální jedenáctce ligového podzimu podle Sportu

Hned dva borci, které zastupuje agentura ISM, se objevili v ideální sestavě české ligy deníku Sport po podzimní části sezony. Mezi jedenáctku vyvolených, kteří redaktory jediného tuzemského sportovního deníku zaujali nejvíc, se vedle hvězdy vedoucí Slavie Tomáše Součka dostal i jeho spoluhráč z reprezentace, plzeňský křídelník Jan Kopic.

Tomáš Souček ovládl podzimní část Zlatého míče: Nejlepší rok mé kariéry

Reprezentační záložník Tomáš Souček má nakročeno k premiérovému zisku Zlatého míče pro nejlepšího českého fotbalistu sezony. Po podzimní části ankety Klubu sportovních novinářů má na čele průběžného pořadí výrazný náskok.

Gól na stadionu Dortmundu? Úžasný pocit, neskrýval Souček

Slávisté zatížili při své druhé účasti v základní skupině Ligy mistrů konta svých soupeřů čtyřmi góly, polovina z nich nese podpis Tomáše Součka. Po domácím souboji s Interem Milán (1:3) srovnával stav na 1:1 i na půdě Borussie Dortmund (1:2), ani tam ale sešívaní své bodové konto nakonec nerozšířili. „Byl to pro mě úžasný pocit,“ poznamenal i přes porážku reprezentační středopolař.

Reprezentanti v kvalifikaci: Schick nejlepším střelcem, Souček nechyběl ani minutu

Patrik Schick, Tomáš Souček, Lukáš Masopust a Jan Kopic. To jsou jména hráčů ze stáje agentury ISM, kteří pomohli národnímu týmu k sedmému postupu na mistrovství Evropy v řadě. Jak si v bojích o EURO 2020 vedli?

Ligovým hráčem měsíce října zvolen Tomáš Souček

Čtyřiadvacetiletý záložník si svými výkony podpořené zvýšenou produktivitou vysloužil poprvé v sezoně triumf v anketě Hráč měsíce ve FORTUNA:LIZE. Svými hlasy o tom rozhodli sami fanoušci.

Na závěr kvalifikace se Součkem a Masopustem, Schick jen mezi náhradníky

Reprezentační kouč Jaroslav Šilhavý počítá pro závěr kvalifikace o postup na mistrovství Evropy i s dvojicí slávistických opor Tomášem Součkem a Lukášem Masopustem.

Tomáš Souček dál vylepšuje své letošní statistiky

Klíčový muž slávistické sestavy dává vzpomenout na vydařenou loňskou sezonu, po které byl vyhlášen králem ligových trávníků. Minimálně co se týče čísel. V posledních pěti ligových duelech nastřílel hned pět gólů a se sedmi trefami na kontě je z něj rázem nejlepší střelec úřadujícího šampiona na cestě za obhajobou titulu.

Přes 37 kilometrů. Tomáš Souček nejběhavějším hráčem Ligy mistrů

Reprezentační záložník patří k pilířům Slavie i v těžkých bojích se slovutnými soupeři v Lize mistrů. Svými výkony jen potvrzuje, proč je o něj v zahraničí takový zájem. A co víc, po polovině odehraných zápasů ve skupinách to naběhal nejvíc ze všech hráčů v tomto ročníku slavné soutěže.

Penalta? Na tlak už jsem zvyklý, poznamenal dvougólový Souček

Tomáš Souček se stal klíčovou postavou Slavie v duelu 13. ligového kola proti Příbrami (3:1). S kapitánskou páskou na ruce nejprve po hodině hry z penalty srovnal a o deset minut později svou druhou trefou výhru lídra tabulky završil.